Uitvoeringsvoorwaarde
Met het verstrekken van de opdracht (aan de ondernemer die inschrijft op de onderhavige opdracht en voor gunning in aanmerking komt) en de gemeente Raalte mag géén arbeidsrelatie/dienstbetrekking tot stand komen. De inschrijver dient dit te waarborgen. Bij het inschrijven op de onderhavige opdracht moet in dit kader rekening worden gehouden dat de uitvoering van de werkzaamheden plaatsvindt onder direct toezicht en leiding van de gemeente Raalte. Dit betekent dat niet wordt voldaan aan de criteria voor zelfstandigheid zoals vereist onder de Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (Wet DBA). De gemeente merkt hierbij op dat aan de voornoemde uitvoeringsvoorwaarde niet wordt voldaan als de inschrijver een ZZP-er is".
Organisatie
We zijn de gemeente Raalte en mensen werken graag bij ons om wie we zijn. We zijn positief, we doen het samen en het liefst stropen we onze mouwen op. De drang om vooruit te willen en het lef om buiten de lijntjes te kleuren, kenmerkt ons. We zijn op zoek naar jou als jij een bijdrage wilt leveren aan onze samenleving. Want die staat niet stil. Onze inwoners dagen ons iedere dag uit om samen met hen het leven in de gemeente Raalte nog mooier te maken.
Je krijgt bij ons niet alleen werk dat ertoe doet, je krijgt bij ons ook de ruimte en het vertrouwen om het verschil te maken. De gemeente Raalte groeit. En dat geeft kansen. Groei jij mee?
Opdracht
Als teamleider bij Raalte geef je richting aan het werk en versterk je de individuele professionals en clusters waaraan jij leidinggeeft: circa 16 medewerkers bij het bestuurssecretariaat en PSA (personeels- en salarisadministratie). Je helpt hen in organisatieverbetering en coacht en begeleidt deze collega’s, bijvoorbeeld als zij willen sparren in de uitvoering en samenwerking.
De collega’s die jij aanstuurt en steunt, spelen een rol in het functioneren én de ambities van de gehele gemeentelijke organisatie. Hun eigen ontwikkeling heeft dus effect op hoe Raalte zich ontwikkelt en nieuwe dingen leert. Raalte is van nature een organisatie die maatwerk levert. Een kwaliteit die we koesteren. Tegelijkertijd professionaliseren we verder en dat betekent meer zakelijkheid, meer sturing op ons werk en meer samenwerken vanuit kaders. Het is een koers die we benaderen vanuit onze kernwaarden betrouwbaar, verbindend, oplossingsgericht en slim. Dit is een brede veranderbeweging in de organisatie en reden om de teamleidersrol recent opnieuw te introduceren.
We zijn op zoek naar tijdelijke inzet in verband met ziektevervanging. Op termijn kan sprake zijn van gefaseerde overdracht.
Een indruk van de clusters:
PSA is een cruciaal cluster binnen de organisatie. Van het verwerken van de salarissen tot het beheren van personeelsdossiers, alles is erop gericht dat alle personeels- en salaris gerelateerde zaken correct en efficiënt worden verwerkt. Er worden dagelijks talloze vragen beantwoordt op het gebied van arbeidsvoorwaarden, cao-afspraken en rechtspositionele regelingen. Ook wordt er meegedacht over slimmer werken, digitalisering en het verbeteren van systemen. Bij PSA werken we voor 3 gemeenten (Deventer, Olst-Wijhe, Raalte) én het sportbedrijf Deventer. Dat maakt het werk complex en uitdagend.
Het bestuurssecretariaat is het kloppend hart van de organisatie. Bestuurders en directie kunnen zich richten op hun kerntaken, omdat achter de schermen alles tot in de puntjes geregeld wordt. Van agendabeheer, procesbewaking tot kabinetszaken. Het bestuurssecretariaat is de schakel tussen bestuur, directie en organisatie. De inhoud van de dienstverlening ter ondersteuning van management en bestuur is momenteel onderwerp van gesprek. Daarmee toekomstgericht ook een passende samenstelling van het cluster in taken, rollen, verantwoordelijkheden en bijbehorende functies. In de komende maanden vraagt dit om nadere concretisering en invulling in de praktijk. Van de teamleider verwachten we dat hij/zij
Zo zien we jou
Jij bent een nieuwsgierige, warme collega met levenservaring en ervaring in het ontwikkelen en begeleiden van zelfstandige professionals. Jij begrijpt wat wij bedoelen met mensgerichte aansturing: zakelijk, maar met oog voor de mens tegenover je. Invoelend, maar ook altijd eerlijk en duidelijk over welke kant het opgaat.
Vereisten / knock-outcriteria
1. Inschrijver voldoet aan de gestelde uitvoeringsvoorwaarde zoals bovenaan benoemd in de uitvraag;
2. Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal HBO bachelor nievau;
3. Bring your own device is van toepassing. Bij de uitvoering van de opdracht worden geen IT-middelen ter beschikking gesteld. Onder IT middelen wordt verstaan: laptop, telefoon en toebehoren.
4. Aantoonbare werkervaring in een functie als leidinggevende binnen een gemeentelijke organisatie op het gebied van bedrijfsvoering, opgedaan in de afgelopen 2 jaar.
5. Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 10 jaar als leidinggevende.
Selectiecriteria te beoordelen door Flextender (weging, totaal 100 punten)
6. Aantoonbare werkervaring in een functie als leidinggevende binnen een gemeentelijke organisatie op het gebied van PSA (personeels en salarisadministratie), opgedaan in de afgelopen 2 jaar (20 punten);
7. Aantoonbare werkervaring in een functie als leidinggevende binnen een gemeentelijke organisatie op het gebied van bestuursondersteuning , opgedaan in de afgelopen 2 jaar (20 punten);
8. Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 10 jaar als teamleider binnen een gemeente (20 punten);
9. Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 10 jaar in het werkveld personeels- en salarisadministratie en/of bestuursondersteuning (20 punten);
10. Aantoonbare werkervaring met het opbouwen en aansturen van een team van meer dan 10 fte en verandertrajecten (maak dit duidelijk inzichtelijk in het CV) (10 punten);
11. Een korte motivatie waarom deze opdracht je aanspreekt en waarom jij de geschikte kandidaat bent. De motivatie dient door de kandidaat zelf geschreven te zijn (10 punten).
Geef in het cv duidelijk aan in hoeverre u / de door u aangeboden kandidaat aan het bovengenoemde profiel voldoet.
Competenties
- Besluitvaardig en resultaatgericht;
- Planmatig en analytisch;
- Communicatief vaardig en verbindend;
- In staat zijn om een team te begeleiden;
- Resultaatgericht;
- Doortastend;
- Coachend leiderschap;
- Kaderstellend.
Beoordeling
Stap 1: Beoordeling cv’s op minimumeisen
“Flextender beoordeelt de cv’s op de Vereisten / Knock-outcriteria in het bovengenoemde profiel. Kandidaten die voldoen aan de Vereisten / Knock-outcriteria in het bovengenoemde profiel worden geselecteerd voor stap 2 in de beoordeling”. De kandidaten die niet voldoen worden niet verder beoordeeld.
Stap 2: Selectie 10 cv’s die aan de organisatie worden voorgelegd
Flextender beoordeelt de cv’s van de kandidaten die voldoen aan de minimumeisen in het bovengenoemde profiel in onderlinge vergelijking op de bovengenoemde “gunningscriteria te beoordelen door Flextender”.
De 10 kandidaten die het beste scoren op bovengenoemde criteria worden geselecteerd voor stap 3 in de beoordeling. Bij een gelijke score is het uurtarief doorslaggevend. De overige kandidaten worden niet voorgelegd aan de opdrachtgever voor verdere beoordeling.
Stap 3: Uitnodiging voor een selectiegesprek
De opdrachtgever beoordeelt de cv’s van de kandidaten die door Flextender zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende criteria.
- Relevante werkervaring op soortgelijke opdrachten.
- Relevante werkervaring bij soortgelijke organisaties.
De kandidaten die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 4 in de beoordeling). De beste kandidaten worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige kandidaten worden niet uitgenodigd voor een gesprek.
Stap 4: Selectiegesprek
In het selectiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende kandidaten voldoen aan het bovengenoemde profiel (met name wordt getoetst op de competenties). Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De kandidaten dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde kandidaten op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal stap drie van de beoordeling worden herhaald.
De opdracht wordt gegund aan de kandidaat die naar het oordeel van de organisatie het beste voldoet aan het bovengenoemde profiel. Alle overige kandidaten worden geïnformeerd dat de opdracht niet aan hen wordt gegund. Er wordt een opschortende termijn gehanteerd ter behandeling van eventuele bezwaren.
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 12. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Fee Flextender
Flextender brengt voor deze opdracht geen fee/€.. in rekening bij de winnende leverancier.
Benodigd aantal professionals
1.
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen
Is hybride werken mogelijk: Ja
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: ma-di-wo-do-vr
Planning
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op donderdag 11 december 2025. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op woendag 10 december 2025 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Overige informatie
- De opdrachtgever zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen.
- De opdrachtgever zal om een Geheimhoudings- en Integriteitsverklaring vragen.
- De Opdrachtgever zal om een Uittreksel Handelsregister (KvK) vragen.
- De Opdrachtgever zal om een Uniform Europees Aanbestedingsdocument (UEA) vragen.
- Indien opdrachtnemer personeel ter beschikking stelt, staat opdrachtnemer in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).
- Voor opdrachtnemer geldt een Social Return (SROI) verplichting bij gegunde opdrachten hoger dan €400.000 binnen het DAS van de Talentenregio. Voor meer informatie zie: (https://talentenregiohuurtin.nl/wp-content/uploads/2024/10/SROI-bijlage-DAS-v2.pdf).
Meer informatie
Vragen kunnen ingediend worden tot woensdag 3 december 2025, 09:00 uur. De vragen en bijbehorende antwoorden worden op vrijdag 5 december 2025 gepubliceerd op onze website. Inhoudelijke vragen kunt u indienen bij Flextender, via de onderstaande button. Vragen omtrent de procedure kunt u telefonisch stellen. Flextender is bereikbaar op telefoonnummer 035-7510777.
De reactietermijn van deze inhuuropdracht duurt tot maandag 8 december 2025, 09:00 uur. Tot die tijd kunt u reageren.
